Nasz zespół

Nasz zespół

Pani Edyta

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2004 roku. W tym czasie uczyłam wszystkie grupy wiekowe. Były to grupy na różnych poziomach zaawansowania. Od 2011 roku prowadzę szkołę językową – Oxford Station AJO. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na moje zajęcia aplikuję niesztampowe, polisensoryczne oraz aktywne metody nauczania. Swoimi pomysłami dzielę się z innymi nauczycielami na blogu – www.edytapikulska.pl oraz podczas warsztatów i szkoleń organizowanych dla branży edukacyjnej. Jestem również współautorką podręcznika „Super Heroes dla zerówek”. 
Od kilku lat tworzę również materiały edukacyjne dla moich uczniów, Moje poszukiwania najskuteczniejszych metod nauczania doprowadziły mnie do stworzenia metody – Oxford Stage. Jej efekty widać na nagraniach zamieszczonych na stronie internetowej szkoły. 

Pani Asia

Pasjonatka podróży, przygód i technologii. Od wielu lat związana jestem z edukacją. Miałam okazję uczyć zarówno w Polsce jak i poza granicami. Doświadczenie, które zdobyłam dotychczas sprawia, że prowadzę zajęcia w sposób aktywny w miłej atmosferze. Uczę poprzez zabawę, gdyż dzięki temu dziecai osiągają lepsze efekty. Moim uczniom staram się pokazać, iż nauka wcale nie jest nudna, wręcz przeciwnie – to niesamowita przygoda, która prowadzi do rozwoju. 

Pani Kalina

Uczę angielskiego od 15 lat. Swoją przygodę z nauczaniem zaczęłam w Londynie gdzie pomagałam dzieciom z rodzin nie anglojęzycznych opanować język angielski w pierwszych etapach edukacji. W Polsce pracowałam w gimnazjum; obecnie pracuję w szkole podstawowej. Motywuje mnie entuzjazm i odwaga w nauce spotykana u młodszych uczniów. Podczas zajęć świetnie się bawię grając w gry, śpiewając i czytając ciekawe historyjki moich ulubionych autorów w języku angielskim. Lubię wykorzystywać dramę, zabawy ruchowe i plastyczne podczas nauki słownictwa i gramatyki.

Pani Justyna

Pani Karolina

Pani Agnieszka

Pani Marta