Aktualności w Oxford Stage

Aktualności w Oxford Station

Gra terenowa vol.2

Zapraszamy na kolejną rodzinną grę terenową. Tym razem tematem przewodnim będą … podróże. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wspaniałą zabawę. Zaczynamy już o godzinie 11:00 w lokalu na ulicy Łyskowskiego 29/35 (lokal nad restauracją Skrzynka). Grę można rozpocząć między godziną 11:00 a 13:00. W lokalu dostaniecie Państwo pakiet startowy i wszystkie niezbędne informacje, które pomogą w zabawie. 

Zapraszamy 🙂

Półkolonie w naszej szkole

Wakacje przed nami, zaczyna się więc czas … półkolonii w Oxford Station. Myślami przewodnimi tegorocznych turnusów są czarodzieje i artyści. 


Czego można się spodziewać na każdym z turnusów?


Turnus 1. w SP 8 i SP 28 – W szkole czarodziejów


W szkole czarodziejów będziemy czarować. Zapraszamy małych czarodziejów i czarodziejki na zaczarowane półkolonie. Dzieci będą poznawały tajniki magicznej wiedzy. Nauczą się m.in. tworzyć własne eliksiry, poznają ułożenie gwiazd, nauczą się wróżbiarstwa, zagrają w quidditch’a i wiele więcej.

Czeka nas magiczna zabawa. Skontaktujcie się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Turnus 2. w SP 8 i SP 28 – Szalony artysta na bezludnej wyspie

Jeśli Twoje dziecko ma duszę artysty, lubi malować, rysować czy tworzyć, te półkolonie są dla niego. Zapraszamy na wyspę szalonego artysty, na której będzie trzeba rozwiązać wiele zagadek, aby dowiedzieć się, gdzie zniknął artysta. Na naszych uczestników czeka również wiele kreatywnych wyzwań.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. 

Spotkanie z rówieśnikami z Włoch

Od poniedziałku zaczynamy ostatnią serię spotkań z rówieśnikami z Włoch. Tematem przewodnim będzie miasto, w którym mieszkam. Na początku uczniowie dowiedzą się kilku informacji na temat Londyny. W dalszej części spotkania każda z grup będzie opowiadała o swoim mieście, co można w nim robić, jak spędzać wolny czas, z czego słynie. 

Gra terenowa

30 maja odbyła się gra terenowa w parku Na Skarpie. Jej tematem przewodnim były zmysły. Dzieci razem z rodzicami poznali ciekawe fakty na ich temat i miło spędzili czas ze sobą. Zapraszamy na kolejną grę, informację wkrótce.